ZABAWKI I TRENING PSA

Według badań umysł dorosłego psa odpowiada rozwojem umysłowi trzyletniego dziecka. A co trzyletnie dzieci lubią robić najbardziej? Oczywiście, najbardziej lubią się bawić! Błędem jest więc myślenie, że chętnie bawią się tylko szczenięta. Badania wykazują, że poziom oksytocyny (hormonu szczęścia) u Twojego pupila wzrasta podczas zabawy nawet o 60%. Jeśli więc chcesz być kochanym właścicielem zatroszcz się o dobrą zabawę swojego psa. Pomogą Ci w tym zabawki dostępne w sklepie ZWIERZEO w szerokiej ofercie: zabawki dla szczeniąt (gryzaki, pluszaki), zabawki ze sznurka, piłki i frisbee dla psów, szarpaki dla psów i wiele innych.

KAPUSTA zabawka węchowa KAPUSTA zabawka węchowa
Producent: DogLemi
Cena: 45,99 zł
szt.
 • nowość
 • nowość
 • nowość
 • nowość
 • nowość
 • nowość
Mata węchowa BLUE Mata węchowa BLUE
Producent: DogLemi
Cena: 173,99 zł
szt.
 • nowość
Mata węchowa CANDY Mata węchowa CANDY
Producent: DogLemi
Cena: 98,99 zł
szt.
 • nowość
Mata węchowa GREY Mata węchowa GREY
Producent: DogLemi
Cena: 127,99 zł
szt.
 • nowość
Mata węchowa ORANGE Mata węchowa ORANGE
Producent: DogLemi
Cena: 127,99 zł
szt.
 • nowość
 • nowość
Mata węchowa SUNFLOWER Mata węchowa SUNFLOWER
Producent: DogLemi
Cena: 91,99 zł
szt.
 • nowość

Nie tylko szczeniak lubi się bawić!

To prawda. Dla szczeniaka najlepsze będą gryzaki dla szczeniąt, które pomogą mu uporać się ze swędzeniem dziąseł podczas zmiany uzębienia. Zakup zabawki do żucia dla psa prawdopodobnie uratuje przed pogryzieniem niejeden mebel w Twoim domu. Szczeniak będzie też zachwycony pluszową zabawką, którą przytuli w swoim legowisku. Pluszowe zabawki dla psów często towarzyszą naszym pupilom przez dłuższy czas, jako przytulanki do snu.

Zabawki dla psów dorosłych to praktycznie nieograniczona oferta. W ZWIERZEO postawiliśmy na zabawki edukacyjne dla psów, zabawki aktywizujące i pluszowe zabawki dla psów od najlepszych producentów.

Zabawki dla psów aktywnych 

Czyli piłki i frisbee. Oprócz tego, że uczynią Wasz spacer ciekawszym, spowodują interakcję między Tobą a Twoim pupilem, pozwolą psu się wybiegać, a dodatkowo mogą też nauczyć Twojego psa posłuszeństwa. Nauka aportowania z piłką lub frisbee dla psa to czysta przyjemność.

Zabawki z niespodzianką

Zabawki z otworem na smakołyk, idealnie nadające się dla psów lubiących żuć przedmioty. Są praktycznie niezniszczalne, a fakt, że w środku czeka nagroda zapewnia psu długą i atrakcyjną zabawę.

Aportowanie nie tylko z piłką dla psa i frisbee

Do aportowania świetnie nadają się też zabawki z piszczałką, które psy uwielbiają. Jeśli wystarczą Wam rzuty na niedaleką odległość, dobrze sprawdzą się też zabawki ze sznurka, które psy lubią chwytać i szarpać.

Zabawy w wodzie

Wodne zabawki dla psów wykonane są ze specjalnych materiałów, które nie toną. Zapewnią Twojemu pupilowi znakomity wypoczynek w wodzie.

Zabawki dla psich intelektualistów

Aby dbać o rozwój mózgu Twojego pupila, proponujemy wybór zabawek edukacyjnych. Zabawki edukacyjne dla psa wymagają od niego skupienia i najczęściej kończą się nagrodą- „upolowaniem” pysznego przysmaku. Zakup tego typu psiej zabawki gwarantuje Twojemu psu dużo rozrywki, a Tobie chwilę spokoju.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium