GRYZAKI I SZRAPAKI DLA PSÓW

Gryzienie i szarpanie to podstawowe sposoby psiej zabawy. W internetowym sklepie zoologicznym ZWIERZEO zadbaliśmy, abyś mógł zaspokoić również tę potrzebę zabawy Twojego pupila. Możesz wybierać spośród rozmaitych gryzaków naturalnych oraz syntetycznych, a także szarpaków i lin do ciągnięcia w różnych rozmiarach i kolorach.

Kategorie
Producent
Cena
  • od
    do
ZOLUX Sznur miętowy 17cm ZOLUX Sznur miętowy 17cm
Producent: ZOLUX
Cena: 7,00 zł
szt.
ZOLUX Sznur miętowy 22cm ZOLUX Sznur miętowy 22cm
Producent: ZOLUX
Cena: 8,00 zł
szt.
ZOLUX Sznur miętowy 32cm ZOLUX Sznur miętowy 32cm
Producent: ZOLUX
Cena: 10,00 zł
szt.
ZOLUX Sznur miętowy 40cm ZOLUX Sznur miętowy 40cm
Producent: ZOLUX
Cena: 14,00 zł
szt.

Szarpaki dla psa wzbudzają w psie agresję?

Nic bardziej mylnego. Choć istotnie widząc psa „wiszącego” po jednej stronie sznura, szarpiącego się z właścicielem i pozornie złowrogo przy tym warczącego można odnieść takie wrażenie. Jednak w rzeczywistości szarpanie to dla psa świetna rozrywka, zaspokajająca jego łowieckie potrzeby. Jednocześnie jest to doskonałe ćwiczenie fizyczne oraz metoda tresury psa. Warto jednak zaznaczyć, że szarpak to zabawka dla was obojga, gdyż cały sens zabawy szarpakiem to siłowanie się i przeciąganie z dwóch stron. Decydując się więc na zakup szarpaka musisz mieć świadomość konieczności zaangażowania się we wspólną zabawę z psem.

Gryzaki naturalne i syntetyczne. Jak wybrać odpowiedni gryzak dla psa?

Gryzienie i rzucie to kolejne z listy ulubionych aktywności psa. Wybór ich jest ogromny- od naturalnych gryzaków wykonanych np. z poroża zwierząt po gumowe czy silikonowe gryzaki o różnych stopniach twardości i rozmaitych kształtach. Naturalne gryzaki umiejscowiliśmy w ZWIERZEO  w dwóch kategoriach- zabawki dla psa oraz przysmaki dla psów. Bo długotrwałe gryzienie twardego poroża ma dla psa również walory smakowe oraz węchowe.

Wybierając zabawkę do gryzienia dla psa dobierz ją do siły, wieku i wielkości czworonoga. Twarde gryzaki z poroża będą idealne dla silnych dorosłych psów. Dla szczeniąt lub starszych psów wybierz gryzak silikonowy lub gryzaki z naturalnej skóry, które zapewnią psu długą zabawę, masując przy tym psie dziąsła- to ważne zwłaszcza dla szczeniąt w okresie wymiany uzębienia.

Jedno jest pewne- podarowując swojemu psu zabawkę w postaci gryzaka lub szarpaka (a często są to łączone kombinacje, np. sznur zakończony gumowym gryzakiem), który  zaspokoi psią potrzebę gryzienia prawdopodobnie uratujesz przed pogryzieniem niejeden mebel w swoim domu lub element garderoby. Tak więc jest to inwestycja, która na pewno się zwróci.

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium