SUCHA KARMA DLA PSA

Szukasz najlepszej dla swojego psa suchej karmy? Jest ogromna szansa, że znajdziesz ją u nas w ZWIERZEO. Oferujemy pełnoporcjowe suche karmy od najlepszych producentów (Fitmin Purity, Fitmin for Nature, Biofeed, Advance, Propet ) w wielu wariantach smakowych. Jeśli nie jesteś pewien, która oferowana przez ZWIERZEO sucha karma będzie najlepsza dla Twojego pupila, chętnie doradzimy wybór zgodny z preferencjami twojego psa. Zapraszamy też do zakupu karmy mokrej  oraz specjalistycznej karmy weterynaryjnej dla psów. Przysmaki dla psów oraz akcesoria znajdziesz również w naszym sklepie internetowym w ogromnej ilości.

Twój pies ma swoją ulubioną suchą karmę

Mamy nadzieję, że znajdziesz u nas ulubioną suchą karmę swojego psa. Żywienie psa suchą karmą jest stosunkowo najłatwiejszą dla właściciela metodą podawania posiłków pupilowi. Jeśli wybierasz wysokiej jakości karmę pełnoporcjową, możesz być pewien, że Twój pies otrzymuje w każdym posiłku wszystkie niezbędne mu do prawidłowego funkcjonowania składniki odżywcze w odpowiednich proporcjach. Na opakowaniach suchych karm producenci umieszczają miarki, dzięki którym podasz swojemu psu odpowiednią ilość suchej karmy.

Aby ułatwić Ci znalezienie Waszej ulubionej suchej karmy podzieliliśmy je w ZWIERZEO  na suchą karmę dla małych, średnich i dużych psów. Znajdziesz też karmy posortowane ze względu na wiek psa: karmy dla szczeniąt, karmy dla seniora oraz karmy dla psów dorosłych.

 Nie wiesz którą suchą karmę dla psa wybrać?

W swojej ofercie proponujemy suche karmy dla psów wysokiej jakości, więc możesz być pewien, że którąkolwiek wybierzesz, będzie to korzystny dla zdrowia Twojego psa wybór.

Dobrej jakości sucha karma dla psa powinna zawierać przede wszystkim składniki pochodzenia zwierzęcego (nawet do 80%). Pies jest względnym mięsożercą! Jego ślina nie wydziela enzymu trawiącego skrobię- amylazy ślinowej. Trawienie skrobi odbywa się dopiero w dwunastnicy pod wpływem amylazy trzustkowej, dlatego wybieraj karmę o dużej zawartości mięsa, a niskiej dodatków roślinnych.

Do pełnoporcjowej suchej karmy producenci dodają zboża, owoce i warzywa, co jeśli stanowi jedynie niewielki % składu karmy, jest źródłem witamin oraz makro- i mikroelementów.

Twój wybór to bezzbożowa karma dla psa?

Bezzbożowe karmy dla psów w ostatnich latach zyskują na popularności. Ze względu na częste alergie na zboża czy nietolerancję glutenu u psa właściciele decydują się na karmy dla psów nie zawierające zbóż. Należy jednak pamiętać, że choć węglowodany nie są dla psów źródłem energii to zawarte w nich składniki odżywcze korzystnie wpływają na psi organizm.

Nasza oferta kierowana jest także do właścicieli psów o szczególnych potrzebach. Karmy bezglutenowe, dla psów z nietolerancją glutenu, karmy weterynaryjne dla psów ze schorzeniami, karmy dla psów sportowych, żywienie ciężarnych i karmiących suk, monobiałkowe karmy dla psów, karmy i przysmaki dla psów Human Grade, a także inne rozmaite przysmaki dla psów na każdą okazję i kieszeń.   

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium