Smycze, obroże i szelki

SMYCZE, SZELKI I OBROŻE DLA KOTÓW

Na koty samodzielnie wychodzące z domu czyha wiele niebezpieczeństw. Nie znaczy to jednak, że nasz kot nie może wychodzić na spacery. Wręcz przeciwnie, powinien. Świeże powietrze to przecież jego naturalne środowisko. Aby spacery Twojego kota były bezpieczne, w sklepie zoologicznym online ZWIERZEO możesz zaopatrzyć się w akcesoria spacerowe dla kotów takie jak smycz dla kota, szelki czy obroże z adresówką. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą akcesoriów spacerowych dla kotów od sprawdzonych producentów.

*- ZOLUX GPS MOOV dla kota *- ZOLUX GPS MOOV dla kota
Producent: ZOLUX
Cena: 949,00 zł
szt.

Spacer z kotem- przyjemność dla was obojga

Spacerowanie z kotem nie jest tak popularną formą spędzania czasu ze zwierzakiem jak spacery z psem. Właściciele kotów często decydują się na wypuszczanie kota na samodzielne wędrówki, co często kończy się dla kota wypadkiem komunikacyjnym, zaginięciem, zatruciem czy padnięciem ofiarą innych zwierząt lub co gorsza ludzi o złych intencjach. Aby uchronić kota przed niebezpieczeństwami świata zewnętrznego, a jednocześnie nie zabierając mu możliwości kontaktu z naturalnym środowiskiem, mając pewność, że wróci do domu cały i zdrowy warto pomyśleć o wychodzeniu z kotem na spacery.

W ofercie naszego sklepu dla zwierząt ZWIERZEO znajdziesz obroże dla kota, szelki dla kotów, smycze oraz adresówki, w które warto zaopatrzyć zarówno kota jak i psa wychodzącego na spacery.

 Obroża czy szelki dla kota?

Obroże dla kotów wykonane są z delikatnych materiałów, w pięknych kolorach. Obroża dla kota sprawdzi się doskonale dla spokojnych zwierząt. Do obroży warto przypiąć adresówkę. Jeśli Twój kot jest zwierzęciem dynamicznym lub płochliwym i obroża stwarza zagrożenie wysunięcia głowy, wówczas lepiej sprawdzą się szelki dla kota, z których kot na pewno samodzielnie się nie wydostanie.

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium