Karma specjalistyczna i weterynaryjna

WETERYNARYJNA KARMA DLA PSA

Kiedy Twój pies ma przejściowe problemy ze zdrowiem, cierpi na alergie pokarmowe, niedobry składników odżywczych lub towarzyszy mu choroba przewlekła, wówczas po konsultacji z weterynarzem należy zamienić tradycyjną suchą lub mokra karmę na żywienie specjalistyczne odpowiadające szczególnym potrzebom twojego pupila.
W ZWIERZEO znajdziesz duży wybór specjalistycznych karm weterynaryjnych pełnoporcjowych i uzupełniających dla psich alergików, psów z nadwagą, cukrzycą, chorobami nerek, dla suk w ciąży i podczas laktacji czy dla psów po zabiegach, również kastracji i sterylizacji.

Tradycyjna bytowa karma dla psów i karmy weterynaryjne- czym się różnią?

Bytowa karma sucha lub mokra przeznaczona jest dla zdrowych psów, karma weterynaryjna ma specjalnie skomponowany skład odpowiadający szczególnym potrzebom  chorego psa lub psa w innym odmiennym stanie.

 Karmy weterynaryjne dla psów jak sama nazwa wskazuje powinny być podawane psu po konsultacji z weterynarzem. Karmy specjalistyczne dzielimy na pełnoporcjowe karmy weterynaryjne oraz uzupełniające karmy weterynaryjne podawane jako dodatek do bytowej karmy suchej lub mokrej.

Zadaniem karm weterynaryjnych jest działanie wspomagające terapię psa w przypadku schorzeń, alergii lub stanów specjalnych (np. ciąża). Ich składy skomponowane są tak, aby odpowiadały szczególnym potrzebom psa i uzupełniały jego dietę w potrzebne składniki odżywcze.

Rodzaje karm weterynaryjnych w ZWIERZEO

Karmy weterynaryjne dla psów podzielone są ze względu na przeznaczenie dla konkretnych dolegliwości. W ZWIERZEO znajdziesz karmy weterynaryjne dla psów zmagających się z nadwagą i cukrzycą, karmy dla psów z alergią i wynikającymi z niej problemami ze skórą i sierścią, z dolegliwościami ze strony układu pokarmowego, dla psów z niewydolnością nerek, serca lub wątroby, karmy stosowane w profilaktyce zwyrodnień stawów i chrząstki stawowej.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium