AKCESORIA DO KARMIENIA DLA PSA

Karma dla psa to podstawa. Ale tę karmę trzeba przecież psu w czymś podać. Polecamy miski dla psów w wielu rozmiarach i kolorach, metalowe miski dla psa, miski plastikowe czy ceramiczne miski dla psa. Ogromny wybór misek dla psa w ZWIERZEO został uzupełniony o stojaki do misek, podkładki do misek, pudełka do przechowywania karmy oraz poidła dla psa. Dzięki temu każdy posiłek Twojego psa będzie świeży, a jego miejsce do jedzenia będzie funkcjonalne i ładne.

  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość

Akcesoria do karmienia dla psa- dlaczego ich wybór jest ważny?

Pozornie wybór miski dla psa to czynność nie wymagająca specjalnego zaangażowania. Pozornie. Wybór odpowiednich dla Twojego psa akcesoriów do karmienia jest bardzo ważny , aby pies mógł spożywać swoje posiłki w wygodnej dla siebie pozycji i komfortowych warunkach.

Podobnie jak w przypadku miejsca do spania, pies powinien mieć w domu wydzielone swoje miejsce do jedzenia i picia, w którym zawsze znajdzie świeżą wodę, a w porach posiłków- miskę pełną pysznej psiej karmy.

Pies powinien mieć dwie miski-  jedną do wody, drugą do jedzenia. Wielu producentów proponuje gotowe zestawy misek na stojakach (np. Barry King), które przy okazji ograniczają przesuwania się misek podczas jedzenia i picia.

Stojaki do misek dla psa są też dobrą propozycją dla dużych psów, lub takich, które mają problemy z nachylaniem się- miski na stojaku stoją wyżej, dzięki czemu psu łatwiej sięgnąć po karmę.

Aby spożywanie posiłków przez psa było bardziej higieniczne, przesuwanie się misek ograniczone, a miejsce do jedzenia dla psa wyraźnie wyznaczone, proponujemy podkładki pod miski dla psa.

Dłużej zachować świeżość karmy pomoże Ci pudełko do przechowywania karmy.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium