Czas i koszty dostawy

Ważna informacja: Czas dostawy = dostępność produktu + czas dostawy firmy transportowej.

Czas dostawy liczy się od dnia zaksięgowania wpłaty lub od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży (przy płatnościach za pobraniem).

  • towar dostarczany jest wyłącznie w dni robocze bez sobót
  • zamówienia przyjęte przed godziną 14:00 wysyłamy od 1 do 4 dni roboczych. 
  • zmiana adresu dostawy możliwa jest wyłącznie przed wysyłką zamówienia
  • jeśli odbiorcy nie będzie w domu dostawca pozostawi awizo. Dostawcy nie mają obowiązku kontaktu telefonicznego z klientem.

 

Koszt dostawy na terenie Polski

Dostawa na terenie Polski odbywa się pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, GLS, DHL, UPS lub innej, do paczkomatów InPost, punktów Orlen Paczka oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej. Decyzję o wyborze formy dostawy, podejmuje Klient w trakcie składania Zamówienia.

Płatność za zamówienie jest możliwa:

  • przelewem tradycyjnym (przedpłata),
  • szybkimi i bezpiecznymi płatnościami online / karta kredytowa

 

 

Wartość zamówienia

powyżej 179 zł

(zamówienia przedpłacone)

Pobranie + 5zł

 

 

Wartość zamówienia

poniżej 179 zł

(zamówienia przedpłacone) 

Pobranie + 5zł


 

Zamówienia za pobraniem niezależnie od wartości zamówienia

Tylko kurier + 5zł

Orlen Paczka

0,00 zł

8,90 zł

niedostępne 

Paczkomaty InPost

0,00 zł

12, 00 zł

niedostępne 

Kurier

17,00 zł

17,00zł

22,50zł 

ORLEN Paczka 

Usługa odbioru i nadawania paczek łącząca w sobie korzyści dla kupujących i sprzedających w Internecie. Ponad 5000 punktów odbioru i nadań w całej Polsce. Sieć automatów paczkowych oraz stacji paliw ORLEN czynna 24/7.

Paczkomaty InPost
Przesyłki doręczane są do paczkomatu w ciągu do 2 dni roboczych od daty nadania. Informacja o dacie nadania i numerze przesyłki jest wysyłana w dniu nadania przesyłki. Druga informacja - o gotowości przesyłki do odbioru wraz z kodem dostępu do skrytki zostanie przesłana sms-em z serwisu InPost. Podczas składania zamówienia należy wybrać opcję "Paczkomaty InPost" i wskazać paczkomat do którego ma trafić Twoja paczka. O doręczeniu przesyłki dowiesz się z wiadomości e-mail i SMS. Dzięki tej usłudze sam decydujesz o odbiorze, zgodnie z hasłem: Sam wybierasz kiedy odbierasz. Listę paczkomatów znajdziesz na stronie www.paczkomaty.pl. Jeśli usługa Paczkomaty InPost nie może być zrealizowana w wybranym paczkomacie z winy InPost, adres dostawy ustalony przez Sklep z Klientem może zostać wykorzystany przez InPost do bezpośredniego doręczenia przesyłki.

Przesyłka kurierska
Czas dostarczenia przesyłki przez kuriera - do 48 godziny od momentu nadania przez nas paczki. Przesyłka w ciągu 24 godzin znajdzie się w najbliższym dla odbiorcy przedstawicielstwie wybranej firmy. Powinna być dowieziona najpóźniej w ciągu następnych 24 godzin do odbiorcy lub można ją odebrać samodzielnie. Przesyłki dostarczane są w dni robocze w godzinach 11-18 (w zależności od lokalizacji adresata). W przypadku nieobecności adresata można przesyłkę odebrać osobiście bądź zamówić drugie nieodpłatne doręczenie na adres (tylko na ten, który został podany w zamówieniu jako adres wysyłki). Termin na odbiór przesyłki wynosi 3 dni i jego bieg rozpoczyna się od dnia następnego po awizowaniu przesyłki. Brak pozostawionego awizo nie świadczy o braku próby dostarczenia przesyłki.

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium