Czas i koszty dostawy

Ważna informacja: Czas dostawy = dostępność produktu + czas dostawy firmy transportowej.

Czas dostawy liczy się od dnia zaksięgowania wpłaty lub od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży (przy płatnościach za pobraniem).

  • towar dostarczany jest wyłącznie w dni robocze bez sobót
  • zamówienia przyjęte przed godziną 14:00 wysyłamy w ciągu 2-4 dni roboczych. 
  • zmiana adresu dostawy możliwa jest wyłącznie przed wysyłką zamówienia
  • jeśli odbiorcy nie będzie w domu dostawca pozostawi awizo. Dostawcy nie mają obowiązku kontaktu telefonicznego z klientem.

 

Koszt dostawy na terenie Polski

Dostawa na terenie Polski odbywa się pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, GLS, DHL, UPS lub innej, do paczkomatów InPost oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej. Decyzję o wyborze formy dostawy, podejmuje Klient w trakcie składania Zamówienia.

Płatność za zamówienie jest możliwa:

  • przelewem tradycyjnym (przedpłata),
  • szybkimi i bezpiecznymi płatnościami online / karta kredytowa
  • za pobraniem

 

 

Wartość zamówienia

poniżej 179 zł

(zamówienia przedpłacone)

Wartość zamówienia

poniżej 179 zł

(zamówienia za pobraniem)

Wartość zamówienia

powyżej 179 zł

(zamówienia  przedpłacone) pobranie +3,5zł

Paczkomaty InPost

12,00 zł

15,00 zł

0,00zł

Kurier DPD

17,00 zł

20,00 zł

17.00 zł


Paczkomaty InPost
Przesyłki doręczane są do paczkomatu w ciągu do 2 dni roboczych od daty nadania. Informacja o dacie nadania i numerze przesyłki jest wysyłana w dniu nadania przesyłki. Druga informacja - o gotowości przesyłki do odbioru wraz z kodem dostępu do skrytki zostanie przesłana sms-em z serwisu InPost. Podczas składania zamówienia należy wybrać opcję "Paczkomaty InPost" i wskazać paczkomat do którego ma trafić Twoja paczka. O doręczeniu przesyłki dowiesz się z wiadomości e-mail i SMS. Dzięki tej usłudze sam decydujesz o odbiorze, zgodnie z hasłem: Sam wybierasz kiedy odbierasz. Listę paczkomatów znajdziesz na stronie www.paczkomaty.pl. Jeśli usługa Paczkomaty InPost nie może być zrealizowana w wybranym paczkomacie z winy InPost, adres dostawy ustalony przez Sklep z Klientem może zostać wykorzystany przez InPost do bezpośredniego doręczenia przesyłki.

 

Przesyłka kurierska
Czas dostarczenia przesyłki przez kuriera - do 48 godziny od momentu nadania przez nas paczki. Przesyłka w ciągu 24 godzin znajdzie się w najbliższym dla odbiorcy przedstawicielstwie wybranej firmy. Powinna być dowieziona najpóźniej w ciągu następnych 24 godzin do odbiorcy lub można ją odebrać samodzielnie. Przesyłki dostarczane są w dni robocze w godzinach 11-18 (w zależności od lokalizacji adresata). W przypadku nieobecności adresata można przesyłkę odebrać osobiście bądź zamówić drugie nieodpłatne doręczenie na adres (tylko na ten, który został podany w zamówieniu jako adres wysyłki). Termin na odbiór przesyłki wynosi 3 dni i jego bieg rozpoczyna się od dnia następnego po awizowaniu przesyłki. Brak pozostawionego awizo nie świadczy o braku próby dostarczenia przesyłki.

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium